Elektroinstalace silnoproud

Naše firma je schopna provádět veškeré elektrické instalace do 1000 V. To znamená, že jsme schopni vybudovat a zprovoznit elektrickou sít, jak v bytě, domě, velké vile, tak i v komerčním prostředí (obchody, průmyslové zóny, kanceláře, firmy, výrobní prostory atd.).

Provádíme také přestavby, rekonstrukce, inovace (panelové byty, jádra, půdní vestavby, starší domy a byty, přípojky, výměny a servisy elektroinstalačního materiálu, jističů, rozvaděčů). Na každou novou instalaci i rekonstrukci zajistíme revizní zprávu o zařízení.

Montujeme elektrického topení - pevná a mobilní topná tělesa, el. kotle, vytápění místnosti - elektrické podlahové topení, topné kabely, vytápění okapů a venkovních ploch.

V rámci těchto instalací používáme nejmodernější způsoby instalace, které odpovídají ČSN-vyh.EN 50 160 a soustavy TN-C a TN-C-S.

V rámci kompletace rozvodů se také soustředíme na osvětlení daných prostor, kde můžeme klientovi nabídnout osvětlení ze široké škály možností a způsobů, které se hodí a vyhovuje právě daným prostorám. Máme samozřejmě možnost vybírat od mnoha tuzemských, ale i zahraničních dodavatelů. Možnosti jsou velice obsáhlé proto jmenujme ty nejčastější (nástěnná světla, podhledová, světelné rampy, zářivky, halogenová, okrasná a venkovní atd.)

Možnosti komponentů tj. zásuvek, vypínačů nebo rozvaděčů je celá řada odstínů, modulové i samostatné.