Elektroinstalace slaboproud

V rámci rozvodů elektroinstalace provádíme také veškeré slaboproudé rozvody a instalace. Televizní okruhy, datové sítě, telefonní vedení, zabezpečovací systémy, Požární signalizaci, průmyslové kamery, ozvučení, domácí telefony a videotelefony.

Tyto zařízení a systémy jsou součástí slaboproudých technologií, které nemají přímou vazbu na bezpečnost a ochranu majetku a osob, ale jsou součástí staveb, rodinných domů a bytů. Jsou to například komunikační systémy (domácí telefony a videotelefony), datové sítě IT a internet, bez kterého si dnešní moderní domácnost již těžko dovedeme představit. Stavíme tyto sítě od malých domácností a bytech, po velké strukturované kabelážní systémy na bázi metalických i optických komponentů do budov a komerčního prostředí.

Další slaboproudý systém, který můžeme nabídnout našim klientům je kontrola vstupu, popřípadě docházkový systém. Toto zařízení má především opodstatnění v prostorách, kde je zapotřebí kontrolovat a ovlivňovat průchody (dveře) v jednotlivých úsecích. Tyto systémy mohou také spolupracovat na větší bezpečnosti budov a různých objektů.

Nabízíme a dodáváme především kvalitní vyzkoušené technologie tuzemských a zahraničních výrobců, které mají dobré jméno, kvalitu, záruční podmínky a servis. Ale také příznivou cenu, protože si uvědomujeme, že cena dodávky i montáže a služeb s tím spojených je důležitým prvkem pro každého klienta, který by chtěl s námi uzavřít obchodní vztah.